wtorek, 22 lipca 2008

problemy ze zwierzątkami ..


Pierwszy wpis, testowy :)

Dwa tygodnie temu w tym samym dniu zdechła mi rybka i zgubiła się myszka (taka bezogonowa, rasy Logitech). Kilka dni temu na szczęście myszka już się znalazła - cała choć troche wyczerpana. Natomiast co do rybki, to rybka nadal jest zdechnięta.


 

Brak komentarzy: