Dzieki Tomku! Fajnie posluchac Marysi. No i koleda piekna. Pozdrawiam,Agata
brawo Marysia!
Prześlij komentarz
2 komentarze:
Dzieki Tomku! Fajnie posluchac Marysi. No i koleda piekna. Pozdrawiam,
Agata
brawo Marysia!
Prześlij komentarz