niedziela, 14 grudnia 2008

Kolędowanie


Dziś (czyli 14 grudnia) zorganizowaliśmy w szkole wieczór kolęd połączony z przedstawieniem tetrzyku "Krokodyl". Zachęcam do posłuchania mało znanej kolędy w wykonaniu Marysi :)



















2 komentarze:

Bercik & Agatka pisze...

Dzieki Tomku! Fajnie posluchac Marysi. No i koleda piekna. Pozdrawiam,
Agata

Ratay pisze...

brawo Marysia!