poniedziałek, 6 lipca 2009

"polskie" euroosły vs Pilecki


Po kliknięciu na poniższy obrazek zobaczycie jego powiększenie z tekstem na temat głosowania {chciałem napisać "polskich posłów"} pewnych europosłów nad ustawą upamiętniająca rotmistrza Pileckiego.



Brak komentarzy: